Jak mogę dzwonić? Cennik Pomoc Kontakt Panel Klienta Załóż konto Doładuj konto

Formularz kontaktowy

Uwaga! Poniższy formularz NIE służy do składania jakichkolwiek reklamacji.

Jeśli otrzymałeś za małą ilość darmowych dni, opłaty za połączenia zostały naliczone niepoprawnie, twoje konto nie zostało doładowane lub połączenia mają słabą jakość itp., wróć do listy tematów i wybierz właściwy.

Reklamacje przesłane za pomocą tego formularza NIE zostaną rozpatrzone, gdyż nie dotrą do kompetentnej osoby.

Wypełnij formularz
Prosimy o kontakt z nami dopiero po zapoznaniu się z treścią działu pomoc. Dzięki temu nasi konsultanci będą mieli więcej czasu na obsługę nietypowych zgłoszeń oraz na pracę nad nowymi usługami. Dzięki niskim kosztom obsługi, będziemy mogli utrzymać atrakcyjne ceny usług.
osoba kontaktowa*
firma
login konta sip
telefon
e-mail*

Upewnij się dwukrotnie, czy wpisałeś poprawny adres email.
W przypadku jakiejkolwiek pomyłki, nie będziemy mogli odpowiedzieć na pytanie.

pytanie*

Przypominamy, że reklamacje przesłane za pomocą niniejszego formularza NIE zostaną rozpatrzone, gdyż nie dotrą do kompetentnej osoby. Ten formularz NIE służy do składania jakichkolwiek reklamacji.

* Wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką jest obowiązkowe.

Przypominamy, że reklamacje związane z działaniem usługi lub naliczaniem opłat za połączenia należy przesyłać po zalogowaniu na http://www.webcalldirrect.com/en/customerserviceslogin.php

Telepartner Sp. z o.o.  |  Nasze strony:  Dane firmy  |  Faks internetowy  |  Telefonia internetowa  |  Centralka telefoniczna  |  Call center  |  Konferencja przez telefon